Makara, Geyik, Nostalji ve Diğerleri

Bu konuya kedi resimleri, karikatür, “merhaba ben geldim” tarzı mesajlar, ekran görüntüleriniz, müzik, haber, en çok ihtiyaç duyduğumuz şey olan 2019 model telefon modelleri, araba resimleri, tişört katlama teknikleri, elma soyma teknikleri, iskorpitx’in zone-h kayıtları yani kısacası teknik kategorilerin hiçbirine uymayan her şeyi yazabilirsiniz.

Lütfen bu tür konularda yazacağınız gönderiler için ayrı konular oluşturmayınız. Oluşturmayı teklif dahi etmeyiniz.

10 Likes

Ben antep fıstığının birini açtıktan sonra diğerlerini de onun kabuğuyla açıyorum. Yeni başlayan arkadaşların işine yarayacağını düşündüğüm ve kategorilerin hiçbirine uymadığı için yazmak istedim.
Gerçi çok zam geldi, şam fıstığını da kabuğuyla yiyorum, çinko içeriyor hem, çöp de çıkarmıyor.

8 Likes

ben geldim :slight_smile: yeni geldim hoş geldim hoş buldum nasıl bi şizofrenim ya sjsjsj

1 Like

Ben hekten hükten anlamam. Bana böyle bilgilerle gelin. Ufkumu açtın kardeş sağ ol :relaxed:

3 Likes

Arkadaşlar merhaba ben Ezel, Forum’a yeni katıldım Kendimi geliştirebilmek için buradayım, ve burada kendimi geliştirebilceğimden eminim, çok faydalı paylaşımlar yapılıyor, herkesin eline, emeğine sağlık, Hayırlı Ramazanlar.

3 Likes

merhaba ruh hastası olarak buradayım :slight_smile:

Geçenlerde AYT ekibi sosyal medya platformundan: “Sessizce nöbetteyiz” diye bir destek mesajı atmış. Devlette bunu görünce AYT ekibine “Klavye Ruhsatı” çıkaracakmış, diyorlar. Sizce bu doğru mu?

2 Likes

Jrbops siteniz iyi duruyor lakin biraz blog a benzer bir havası var daha fazla kategori sm kategorisi exploit bypass yöntemleri güvenlik zaafiyetleri gibi kategoriler açılsa daha fazla güzel yerlere geleceğimden eminim bu konuda elimden gelen destekleri paylaşmaya hazırım.

az kategori ile max. bilgi içeriği olmasını istiyoruz. konu karmaşası, gereksiz mesajlar istemiyoruz. fazla konu, fazla üye falan gibi kaygılarımız yok. içerik tamamen kütüphane gibi olsun, konular altında sadece konu hakkındaki teknik sorular, tartışmalar ile beyin fırtınası yapılsın istiyoruz.
bahsettiğiniz konuları “Saldırı Teknikleri” kategorisine açabilirsiniz.

10 Likes
  • Merhabalar herkese sizlerle olmak çok güzel *
3 Likes

Güzel bir düşünce

1 Like

Kendimi Web Hack konusunda geliştiriyorum. Ve bu yüzden Veni ,vidi, vici.

3 Likes

Selam arkadaşlar siteniz çok güzel olmuş :slightly_smiling_face:

3 Likes

hekır zihniyeti dedikleri bu olsa gerek :smiley:

1 Like

Hayırlı Olsun Site :slight_smile:

3 Likes

hepiniz hoşgeldiniz beyler

5 Likes

Merhabalar ben Âlfonse.Web development ile uğraşıyorum.

5 Likes

selam arkadaşlar kardeşler bizde geldik sorularımızla geldik…

4 Likes

Forumun tasarımı ve şablonlar eşsiz. Sade’lik stratejiniz de ayrıca taktire şayan. Başarılarınızın devamını dilerim. Takipteyim

4 Likes

Ben bilinen adıyla Anonim Reis, hacknews üzerinde yazarlık yapmaktayım. Bende öyle çok fazla hack’ten anlamam. Sizleri severek takip ettiğim için kayıt oldum. Teşekkürler.

4 Likes