Google Adsense Sömürgeç 2019

ka4p3

Üye
Yaklaşık 2 yıldır web adına hiçbir şey yapmıyordum. Burada tanıdık isimleri gördüm JrB felan. İnternet ortamındaki forumlara bakıyorum takılıyorum yeri geliyor içlerine giriyorum fakat hiçbiri bilgisi dahilinde iş yapmıyor… neyse bunlar konuştukça sonu gelmeyen mevzular. Şimdi güzel kardeşlerim, bu google’ın sunduğu hizmette web sitenize gelen hite göre, reklamlara tıklamaya göre, gösterime göre size gelir getiriyor biliyorsunuz.
Gerçekten çok gelişmiş bir sistem, yapay zekası sitenizin boyutlandırmalarına göre sadece 4 satır kod ile tek sayfaya yaklaşık 10 reklamı uygun boyutlarda farklı biçimlerde entegre edebiliyor. Dediğim gibi gerçekten güzel bir sistem fakat bunun arka tarafına baktığımızda maalesef o kadarda gelişmiş durmuyor. Çünkü Google’ın yapabileceği şeyler ÇOK DAR.
Eğer bir site sahibi vpn ile reklamlara sürekli tıklıyorsa ip değiştiriyorsa yine tıklıyorsa yapabileceği şeyler mevcut. Peki ya güzel kardeş google, ya bu arkadaş cache öldürürse? o zaman ne yapacaksın…
Google bizi reklam oturumu dediğimiz şeylerle takip eder. Doubleclick adına bir cache’nin içine sitedeki hareketleri inceleyen, bir de kişiye referans olan sayfayı çeken js entegre eder. Cache’nin içine derken ads.js kodlarının içinde bu kodlar Doubleclick adı altında kayıt tutuluyor. Sosyal medyadan mı, aramalardan mı referans aldığınızı bu şekilde öğrenir google. Öncelikle şunun altını çizmeliyim yaklaşık 2 3 hafta boyunca 1 saatinizi ayıracaksınız site için. Ayrıca windscribe, nordvpn, hma gibi vpnleride indireceksiniz. Ne kadar çok IP o kadar çok money
:slight_smile:
Hola gibi basit vpnler ile girmeyin çünkü parayla alınan vpnlerin hepsinin ip adresi provided yani bir ISS tarafından oluşturulur. Hepsi için geçerli değil fakat durum böyle. Hola ile hma nord kıyaslanamaz.

Şimdi belki morali bozulanlar felan olur 2 3 hafta beklenir mi felan diye, bakın ben sadece 1 gün uğraştım yani 1 gün reklamlara tıkladım ertesi 5 gün trafiği devam ettirdim. Eğer her gün tıklarsanız siteniz incelemeye alınır.
Kanıtlar:
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

Öğeyi denetle olduğunu düşünenler:

Konuyu buraya kadar yazdım fakat anlatım kısmına geçmeye üşendim, aslında gerçekten kolay bir şey. Böyle koca sistemlerin bile düşünmediği şeyler olabiliyor. Ya da benim kafa çok çalıştı bilemiyorum. Olay şu şekilde dönüyor.
Gizli sekme aç, VPN bağlan, f5 çek, Google’da sonuç listesinde senin siteni gösterebilecek bir arama yap arından siteye gir. Yaklaşık 3 4 dakika normalce dolaş. Sonrasında 1 reklama tıkla, sekmede 10 saniye dur scrool up down yap, sekmeyi kapat sitede tekrar 1 dakika gez ve reklamların hepsine tıkla ardından

Resimde bulunan kısımdan bütün çerezleri sil, vpnden çık gizli sekmeyi kapat. İşlemi tekrarla. Olay budur.
Not: Eğer işlemi her gün devam ettirmezseniz sitenizin trafiği incelemeye alınır. Çünkü adamlar soruyor ulan bu çok kazanıyordu ne oldu veyahut hiç kazanmayıp aniden günde 20 30 defa tıklarsanız da noldu bu adama diye sorarlar.
Ben size işe yarar mantığı sunuyorum. Böyle yaptım ve şuan 105 lira bakiye ile adresime PIN gönderildi. Trafiği devam ettirip PIN alana kadar günde 5 10 tl ile idare edeceğim. Detaylarıda paylaşırım
:slight_smile:

Letrx

Üye
Dayı güzel hoş ama adsense onayı almak lazım ilk önce 😃 onun içinde bir konu açabilir misiniz ?

Ustad

Üye
Çok eski bir içerik olmadıgından ayrıca hâlâ okunduğundan bir ekleme yapmak istiyorum: Şu anlık ilk aşamada çok verimli değil. Gelire tabi ki ihtiyacı olanlar olacaktır. Bunu yakın çevrenize de yaptırırsanız daha iyi miktarlar kazanırsınız. Ama asıl mesele bunu otomatiğe bağlayabilmek. Yani bir script yazarak arkaplanda bu işlemi makineye yaptırabilir miyiz? Ya da bunu bir başlangıç noktası olarak kullanırsak üstüne neler ekleyebiliriz? Gibi düsünmemiz lazım. Bu platformda sebebini çok açıklamama gerek yok herhalde. Durduk yerde armut piş ağzıma düş mantığı hiç bir yerde çalışmaz. Aklınızı kullanacaksınız. Standart olusturulmuş Hazır verilen talimatlarla sıradısı sonuç beklemek mantığa sığmadıgını söylemem gerek yok herhalde. Kolay gelsin