Yeni Projemiz - Malwr.cc

bat

Üye
Arkadaşlar ben ve bir arkadaşım ile beraber yeni bir proje yaptık. Bu proje malware stealer panellerini açık kaynaklardan tarayarak panele ekleyen bir sistemdir diğer sistemlerden ayıran özelliği ise stealer panellerin 0day açıklarını bulup sistemimizde paylaşıyoruz vvhack için düşündüğümüz ise bu 0dayleri forumumuza katkı sağlamak için yeni bir exploit kategorisi içinde paylaşmak yorumlarınızı ve merak ettiğiniz soruları bekliyorum.

Proje linki https://malwr.cc/

Moderatör tarafında düzenlendi:

roro

Üye
Yerli muadili yoktu, heyecan verici bir proje olacağa benziyor. İlk soru benden olsun o zaman; çoğunlukla bu paneller bir devlet destekli olarak mı işliyor yoksa ticari bir kaygı mı var ortada ya da senin görüşün nedir bu konuda ? Teşekkürler.

bat

Üye
Sorun için teşekkür ederim. Çoğunlukla kredi kartı dolandırıcıları bu yollara başvuruyorlar devlet destekli apt gruplarının kendilerine ait panelleride var elbette ama çoğunlukla dediğim gibi kolay yoldan para kazanmak isteyen insanlarla dolu onlar açıyorlar böyle panelleri ve sıfırdan güzel bir panel yazan adamlar genelde yazılımı satıyor diğer bir kesim ise eski panellerin leak olmuş kodları ile kullanıyorlar.

sef

0xffffffxxxxxx
Takdir ettim şu vizyonu, eski hek aleminin köhne ve tekrar eden şeylerinin dışında güzel bir proje bu. Any.run tarafından güzel atıflar aldığını görmüştüm, bu bile o alanda süreklilik gösterecek nadir bir proje olacağının en büyük kanıtlarından bravo 👏