ZYÖ İstemekle İlgili Uyarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kdh

Üye
Zararlı yazılım örneği için istek yaptığınızda veya bir örneği paylaştığınızda dikkat etmeniz gereken detaylar aşağıdadır.
  • Forumda paylaşılacak olan her ZY örneğinin şifreli bir biçimde arşivlendikten sonra paylaşılması, paylaşım sırasında şifrenin belirtilmesi gerekmektedir. Forumda ortak bir şifre kullanımını sağlamak amacıyla forumumuz “tehlikeli” kelimesini şifre olarak önermektedir. Farklı bir şifre kullanacaksanız, konuda belirtin.
  • Forumdan edinilen zararlı yazılımlarının bilinçsizce kullanımı sonucunda oluşacak hasardan forum ve/veya paylaşımı yapan sorumlu tutulamaz. Bu nedenle ne yaptığınızı bilmiyorsanız, yapmamayı tercih edin veya kesinlikle gerekli önlemleri alarak yapın.
  • İsteği yapılacak zararlı yazılım örneğinin mümkünse farklı güvenlik firmaları tarafından seçilmiş isimlerinin belirtilmesi, ve yine mümkünse SHA-256 ve/veya diğer sağlama değerlerinin bildirilmesi beklenmektedir.
  • Zararlı yazılım örneği istenmeden önce forumda daha önce paylaşılmış olup olmadığına arama yaparak bakmanız beklenmektedir, var olduğu halde yeniden açılan istek konuları silinir.
  • ZY örneği istekleri altında gereksiz mesaj atmaktan kaçının, teşekkür etmek için beğenme düğmelerini kullanabilirsiniz.
  • İsteklerin yapıldığı bölüm YALNIZCA ZY örneklerin istenmesi içindir, zararlı yazılımlar hakkında tartışma için Zararlı Yazılım üst bölümünü kullanabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst